Jura kavos aparatų remontas, Kitų kavos aparatų remontas, Saeco kavos aparatų remontas

Automatinių kavos aparatų funkcijos, kurių daugumas nežino

Nors automatinius kavos aparatus dažniausiai renkamės dėl jų patogumo ir greitumo, daugelis iš mūsų nėra visiškai susipažinę su visomis jų funkcijomis. Štai keletas funkcijų, kurios gali padėti išgauti dar daugiau iš jūsų kavos aparato:

Programuojamos nustatymai. Daugelis automatinių kavos aparatų turi programuojamas parinktis, kurios leidžia nustatyti kavos stiprumą, temperatūrą, putų kiekį ir kitus parametrus. Tai reiškia, kad galite sukurti savo idealų kavos receptą ir išsaugoti jį vėlesniam naudojimui.

Auto-startas ir laikmatis. Kai kurie modeliai turi auto-starto funkciją, leidžiančią nustatyti laiką, kada kavos aparatas pradės ruošti kavą. Tai puiki funkcija tiems, kurie nori atsibusti su paruošta šviežia kava.

Automatinis valymas. Nors daugelis žmonių žino, kad kavos aparatus reikia reguliariai valyti, ne visi yra susipažinę su automatinio valymo funkcija. Ši funkcija automatiškai praskalauja aparato vidų, kad būtų išlaikytas geras skonis ir ilgas aparato tarnavimo laikotarpis.

Silent mode (tylos režimas). Kai kurie modernūs kavos aparatai turi tylos režimą, kuris sumažina triukšmą ruošiant kavą. Tai ypač naudinga anksti ryte arba vėlai vakare, kai nenorite trikdyti kitų.

Auto-off funkcija. Saugumo sumetimais, daugelis automatinių kavos aparatų turi auto-off funkciją, kuri automatiškai išjungia aparatą po tam tikro laiko. Tai ne tik sutaupo energiją, bet ir užkerta kelią galimam aparato perkaitimui.

Dvigubo puodelio funkcija. Kai kurie modeliai turi dvigubo puodelio funkciją, leidžiančią vienu metu paruošti dvi kavos dozes. Tai ypač patogu, kai reikia pasiūlyti kavą svečiui arba norite dvi dozes kavos sau.

Šios funkcijos gali padaryti kavos gaminimo procesą dar patogesnį ir malonesnį. Jei jūsų kavos aparatas turi šių funkcijų, bet jų nenaudojate, tai galimybė dar labiau išnaudoti savo įrangą.