Saeco kavos aparatų remontas

Nepanikuokite! Štai ką daryti, kai kavos aparatas leidžia vandenį

Jei esate kaip ir dauguma žmonių, negalite pradėti dienos be puodelio kavos. O jei esate kaip ir aš, tikrai nenorite susidurti su sugedusiu kavos aparatu. Deja, bet kartais kavos aparatai praleidžia vandenį. Jei taip atsitiko jums, nepanikuokite! Štai keturi dalykai, kuriuos galite padaryti:

  1. Patikrinkite sąranką – jei jūsų kavos aparatas praleidžia vandenį, tai gali būti dėl netinkamos sąrankos. Įsitikinkite, kad visi komponentai yra tinkamai pritvirtinti ir užsandarinti. Taip pat patikrinkite, ar vamzdelyje, kuriuo vanduo iš rezervuaro tiekiamas į filtro krepšelį, nėra įlinkimų ar užsikimšimų. Jei nustatėte, kad sąrankoje yra kas nors negerai, iš naujo ją tinkamai sumontuokite ir dar kartą išbandykite.
  2. Išvalykite – jei sąranka tvarkinga, gali būti, kad susikaupė kalcio nuosėdų ar kitų mineralų, kurie trukdo vandeniui tinkamai tekėti. Išardykite įrenginį ir ieškokite sankaupų požymių. Jei jų aptiksite, atsargiai nuvalykite juos minkštu skudurėliu ir actu arba citrinos rūgštimi.
  3. Pakeiskite dalis – jei nerandate nieko blogo sąrankoje ir nėra susikaupusių kalcio nuosėdų, gali būti, kad viena iš dalių susidėvėjo arba sulūžo. Apžiūrėkite kiekvieną komponentą, ar nėra pažeidimo požymių, ir pakeiskite susidėvėjusias ar sulūžusias dalis. Įsitikinkite, kad perkate originalias dalis, kurios yra suderinamos su jūsų kavos aparatu.
  4. Kreipkitės į specialistą – jei nė vienas iš pirmiau nurodytų sprendimų problemos neišsprendžia, gali būti, kad atėjo laikas kreiptis į ekspertą. Jie gali apžiūrėti jūsų kavos aparatą ir greitai diagnozuoti problemą. Tai gali kainuoti šiek tiek brangiau, bet verta, jei norite, kad jūsų rytinis kavos puodelis vyktų sklandžiai.

Jei jūsų kavos aparatas nesandarus, nepanikuokite! Atlikite šiuos keturis veiksmus, ir jums turėtų pavykti greitai ir lengvai jį sutvarkyti: patikrinkite nustatymus, išvalykite jį, jei reikia, pakeiskite dalis ir, jei reikia, išsikvieskite profesionalą. Sėkmės!